motus Tola     Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się kompleksową diagnozą i terapią. Udzielamy pomocy pedagogicznej, psychologicznej, logopedycznej, współpracujemy z neurologiem i psychiatrą. Naszą specjalnością jest kompleksowa diagnoza i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju a także deficytami procesów integracji sensorycznej (SI).
    Program każdej terapii jest opracowywany i dostosowywany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości każdego dziecka. Mamy bogate doświadczenia wynikające z pracy w różnorodnych placówkach, takich jak: poradnie psychologiczno-pedagogiczne, stowarzyszenia na rzecz osób z zaburzeniami rozwoju, specjalne ośrodki szkolno - wychowawcze, przedszkola, poradnie zdrowia psychicznego oraz warsztaty terapii zajęciowej.
    Każde dziecko trafiające do naszej placówki otrzymuje kompleksową i fachową pomoc terapeutyczną. Nasi specjaliści są certyfikowanymi terapeutami różnorodnych metod (integracja sensoryczna, terapia behawioralne, neurologopedia alternatywne metody komunikacji, terapia pedagogiczna, psychoterapia), co pozwala nam dobierać odpowiednie formy pomocy do zgłaszanych potrzeb i problemów.